علم هومیوپاتی در سراسردنیا بعنوان یک راه درمان موثر، از سوی پزشکان ودرمانگران طبیعی مورد قبول میباشد. داروهای هومیوپاتی بی خطر، طبیعی، سریع العمل و موثر هستند. این کتاب قابل درک، بوسیله دو هومیوپات برجسته تدوین یافته، که میتواند مورد استفاده والدینی باشد که خواستار درمان کودک خویش در شرایط کمکهای اولیه و مشکلات عمومی بیماریهای آنان می باشند.

 

چند خط از مترجم کتاب سرکار خانوم فرنگیس عطایی

جای آن است که پیش از هرکسی از استاد گرامیم موری فلدمن که نویسنده اصلی این کتاب نیز می باشد، قدردانی کنم. او در طی این سالها تجربیات ارزنده خویش را که آراسته به تعهدی عاشقانه بود در طبق اخلاص به شمار زیادی از دانشجویان همیوپاتی اهدا نموده است. کتاب او حاوی مجموعه گرانبهایی از آموزش داروهایی است که تمامی والدین بجهت درمان دلبندان خویش بدان نیازمندند. کتاب همیوپاتی برای کودکان با دقت و مهارت بی نظیری تنظیم و تدوین یافته و هر یک از ما در کمتر از چند دقیقه می توانیم به مبحث و یا داروی مورد نیاز خویش دست یابیم. در این زمان جای بسی خوشبختی است که در دورانی بسر می بریم که دسترسی و خرید داروهای هومیوپاتی با توجه به منابع ذکر شده در این کتاب از طریق سفارشات اینترنتی به سهولت قابل انجام خواهد بود. من به عنوان یک دانش پژوه کوچک و مادام العمر علم هومیوپاتی، مطالعه و استفاده قانونمند از این کتاب گرانبها را به تمامی والدین ایرانی توصیه می کنم.

فرنگیس عطایی

 

بخشهایی از کتاب


  • مقدمه ای بر پیدایش علم هومیوپاتی- چگونگی خود درمانی در بدن
  • کلیه داروهای کمکهای اولیه تمامی بیماریهای متداول دوران کودکی و چگونگی درمان آنها
  • مداوای مشکلات احساسی و روحی که کودک شما در طی رشد و نمو دارد
  • راهنمایی وشناسایی هنگامیکه نیاز به مشاوره با پزشک ویا هومیوپات خود دارید

گابریل پینتووموری فلدمن سالهای بسیاری از عمر خویش را به تدریس در انگلیس، کانادا و آمریکا پرداخته اند. این دومحقق، بیش از 30 سال تجربه بالینی بعنوان هومیوپات داشته و طی این سالها تعداد بیشماری از بیماریهای مزمن و حاد را در کودکان مورد درمان قرار داده اند.

 

پیشگفتار کتاب

در سالهای اخیر تعداد زیادی کتاب مفید و مقدماتی در مورد هومیوپاتی به چاپ رسیده است. بیشتر این کتابها شامل اطلاعات یا بخشی در مورد مراقبتها و یا طب خانگی هستند. اما هیچکدام از این آنها متن کاملی از تمامی‌ امراض احتمالی‌ کودکان در یک خانواده را در بر نداشته اند. اما این کتاب حاضر که با تلاش موری فلدمن و گابریل پینتو تدوین یافته، پاسخی برای این کاستی را در بر دارد. هر دو نویسنده که استادان ارزشمند و محترم جامعه هومیوپاتی هستند با تلاش فراوان، این کتاب را به صورت یک مجموعه جامع ، کامل و قابل درک برای همگان دراورده اند.

 
 
 

این کتاب شامل پاسخ به تقریبا انواع بیماریها بوده و موردی ناگفته نمی ماند. کتاب حاضر، برای انتخاب، تجویز ، نگهداری و ارزیابی داروهای هومیوپاتی، والدین را یاری می نماید. به علاوه دلیل هر بیماری را توضیح داده و علائم و اخطارهایی که آنها را روانه مطب متخصص می‌کند، توضیح داده میشود.

 
 

هر فصل این کتاب که با مهارت بسیار تنظیم شده، والدین را در درمان هر گونه بیماری قدم به قدم همراهی می‌کند. تصویر روشنی از معمولترین داروهای اساسی‌ یا بنیادی در قسمت پایانی این کتاب کاملا توضیح داده شده. این بخش در چگونگی آمادگی برای مصاحبه با یک هومیوپات متخصص را با توجه به عمق و موارد اضطراری برای مصاحبه ، به والدین یادآوری می‌کند. تصویر داروهای بنیادی زمینه، درک مفاهیم واقعی و چگونگی‌ درمان به وسیله هومیوپاتی را برای والدین فراهم میاورد.

وجود این کتاب خلاء بزرگی‌ در تخصص ما و جامعه هومیوپاتی را پر می‌کند. این کتاب که با مهارت کاربردی ارزنده ای در مؤثرترین شاخه دیگر علم درمانی به نقش کشیده شده به سهولت مورد استفاده در منازل است. داشتن این کتاب را به تمامی‌ خانوادها توصیه می‌کنم.

دکتر راجر مرریسن

 

در اینجا یادآور میشوم که مترجم کتاب سرکار خانم فرنگیس عطایی در حال حاضر در کشور کانادا استان ونکوور ، به صورت کاملا تخصص در حال درمان بسیاری از بیماری به کمک علم هومیوپاتی است. و برای کمک به آنان که بیماری دارند که هنوز درمان آن را نیافته اند در برنامه کاری خود مشاوره رایگان نیز قرار داده است. شما عزیزان میتوانید از این برنامه بهره‌مند شوید... تنها کافیست روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید. یادآور میشوم که تعداد و حجم پیامها بالا می‌باشد از این رو پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم.

 

استفاده از هومیوپاتی در بیماریهای ساده

مقصود اصلی‌ این کتاب راهنمایی برای خود درمانی است. کتاب حاضر، شما را فعالانه در سلامت فرزندتان در موارد بیماریهای ساده و حاد فصلی مثل سرما خوردگی ، سرفه و یا جراحات ناشی‌ از حوادث کوچک که نیاز به کمکهای اولیه دارد، راهنمایی می کند. سعی کردیم که موضوع هومیوپاتی را به سادگی‌ توضیح دهیم، تا قابل ادراک و آسان برای استفاده باشد. این کتاب برای افرادی است که دانشی در مورد هومیوپاتی نداشته و یا اطلاعات ناچیزی دارند. از سویی این کتاب به جهت آشنایی شما با توانایی هومیوپاتی در درمان بیماریهای مزمن مثل تب گوشک یا اوریون، سرخک و مشکلاتی مثل زیاد فعالی‌، شب ادراری و همچنین تاثیر ناهنجار بعد از ضربات روحی تدوین یافته است. به شما توصیه نمی‌شود که این بیماریهای مزمن را درمان کنید بلکه مختصراً درک چگونگی درمان احتمالی‌ به وسیله پزشک یا هومیوپات متخصص را توضیح میدهد. همچنین قادر به آموختن متداول‌ترین داروهای مورد استفاده برای هر یک از این بیماریها به وسیله آشنایی مقدماتی از علم هومیوپاتی خواهید بود.

فرنگیس عطایی در حال حاضر در حال اجرا و ویرایش دیگرا کتابهایی است که به زودی در این صفحه به معرفی آنها می پردازیم اگر در زمینه هومیوپاتی و بایوفیدبک نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از ما مشاوره بگیرید

 
 
 

دیگر کتابهای ترجمه شده توسط فرنگیس عطایی